BEAPHAR CatComfort Excellence Refill - náplň do difuzéru s feromony pro kočky - 48 ml
Výrobce
| Kategorie | Pro kočky |
| Kategorie produktu | Úleva od stresu |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Další funkce | Úleva od stresu |
| Objem | 48 ml |
| Hmotnost | 48 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Typ balení | Láhev |
| Varování | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes and skin., In case of ingestion, contact a doctor immediately. |
| Stav výrobku | Nowy |
| EAN | 8711231121144 |