BEAPHAR sprej zmírňující poruchy chování pro psa a kočku – 125ml
Výrobce
| Kategorie | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Sprej |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Odstranění zápachu | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Stres |
| Další funkce | Úleva od stresu |
| Hmotnost | 125 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Objem | 125 ml |
| Varování | Avoid contact with eyes and mucous membranes., Uchovávejte mimo dosah dětí., Dispose of in accordance with local hazardous waste regulations. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý |
| Stav výrobku | Nowy |
| EAN | 8711231104789 |