Brit 8595602564361 pamlsek pro psy/kočky Pes Pamlsky Máta
Výrobce Brit
| Hmotnost | 251 g |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Složení | |
| Specifické potřeby zvířete | Snížení tvorby zubního kamene |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez konzervačních látek | Ne |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Účinky na zdraví | Čisté zuby, svěží dech |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ zvířete | Pes |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Velikost plemene | Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Další funkce | Bez lepku, Zubní, Úleva od stresu |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Sezónní nabídka | Jarní, Aktivita s vaším domácím mazlíčkem, Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Typ ošetření | Zubní lékařství, Žvýkačky, kosti, Žvýkací, Hypoalergenní, Funkční |
| Typ balení | Taška |
| Hlavní příchuť | Rostlina |
| Obsah tuku | 3,5% |
| Hrubá vláknina | 4,1% |
| Bílkoviny | 9% |
| Hrubý popel | 2,4% |
| Obsažená vlhkost | 17% |
| Varování | Keep out of the reach of children., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Store in a dry and cool place. |
| Hmotnost | 251 g |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Složení | |
| Specifické potřeby zvířete | Snížení tvorby zubního kamene |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez konzervačních látek | Ne |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Účinky na zdraví | Čisté zuby, svěží dech |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ zvířete | Pes |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Velikost plemene | Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Další funkce | Bez lepku, Zubní, Podpora imunity, Celkový zdravotní stav |
| Sezónní nabídka | Jarní, Aktivita s vaším domácím mazlíčkem |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Typ ošetření | Zubní lékařství, Žvýkačky, kosti, Žvýkací, Hypoalergenní |
| Typ balení | Taška |
| Hlavní příchuť | Rostlina |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Obsah tuku | 3,5% |
| Hrubá vláknina | 4,1% |
| Bílkoviny | 9% |
| Hrubý popel | 2,4% |
| Obsažená vlhkost | 17% |
| Varování | Keep out of the reach of children., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Store in a dry and cool place. |
| Hmotnost | 251 g |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Složení | |
| Specifické potřeby zvířete | Snížení tvorby zubního kamene |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez konzervačních látek | Ne |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Účinky na zdraví | Čisté zuby, svěží dech |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ zvířete | Pes |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Velikost plemene | Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Další funkce | Bez lepku, Zubní, Budování svalů |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Typ ošetření | Zubní lékařství, Žvýkačky, kosti, Žvýkací, Hypoalergenní |
| Typ balení | Taška |
| Hlavní příchuť | Rostlina |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Obsah tuku | 4% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Bílkoviny | 10,5% |
| Hrubý popel | 2,5% |
| Obsažená vlhkost | 17% |
| Varování | Keep out of the reach of children., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Store in a dry and cool place. |