DIAMENTIQ Neutral – neutrální stelivo – 3,8 l + 10×85 g PURINA Cat Chow Sterilised Jehněčí a zelené fazolky ZDARMA!
Výrobce DIAMENTIQ
| Typ mazlíčka | Kočka |
| Materiál | Silikonové granule |
| Hlasitost | 3,8 l |
| Rychlá absorpce | Ano |
| Odstranění zápachu | Ano |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Kočka |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Charakteristiky | Bez zápachu, nehrudkující, antibakteriální, nepráší, šetrný ke kočičím tlapkám |
| Velikost granulí | 1-6 mm |
| Kategorie | Pro kočky |
| Kategorie produktu | Silikonová podestýlka |
| Typ balení | Taška |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Varování | Avoid contact with eyes., Keep out of the reach of children., Nedýchejte prach. |
| Kategorie | Pro kočky |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Specifické potřeby zvířete | Po kastraci |
| Další funkce | Bez lepku, Bez obilovin, Sterilizace |
| Bez cukru | Ne |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Sáček |
| Řada | PURINA Cat Chow |
| Hmotnost | 85 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bílkoviny | 12,5% |
| Obsah tuku | 2,5% |
| Hrubý popel | 1,8% |
| Hrubá vláknina | 0,6% |
| Obsažená vlhkost | 80% |
| Varování | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |