Hills 606430 konzervované krmivo pro psy Kuřecí maso, Hovězí Univerzální 12 kg
Obáváte se citlivého psa, který snadno reaguje alergiemi nebo trávicími problémy? HILL'S Hypoallergenic je chutný a bezpečný pamlsek, který podporuje trávení, zdravou pokožku a umožňuje vám mít klid, protože víte, že váš pes dostává to nejlepší.
HILL'S Original pamlsky obsahují kukuřičný škrob a hydrolyzát kuřecí jater, které dodávají energii a vysoce kvalitní bílkoviny pro správné fungování psa.
Přísady jako mleté pekanové ořechy, lněné semínko a sušená řepná vláknina podporují trávení, zdravou pokožku a srst a dodávají cenné mastné kyseliny omega-3 a omega-6.
Přítomnost kokosového oleje, rybího oleje a sojového oleje poskytuje přirozený zdroj energie a podporuje imunitu. Sušená citrusová vláknina a sušená brusinka podporují zdraví močových cest a dodávají pamlskům přírodní výživovou hodnotu.
Složení je obohaceno o vitaminy, minerály, stopové prvky a beta-karoten a všechny pamlsky jsou chráněny přírodním antioxidantem – smíšenými tokoferoly, které zachovávají čerstvost a podporují zdraví psa.
HILL'S Hypoallergenic je pamlsek, který kombinuje chuť s funkčností. Díky pokročilé receptuře podporující zdraví je to ideální volba pro psy vyžadující speciální dietu. Dopřejte svému psu to nejlepší a pečujte zároveň o jeho radost i zdraví!
| Hmotnost psa | Denní množství |
|---|---|
| 2,5 kg | 4 ks |
| 5 kg | 7 ks |
| 10 kg | 12 ks |
| 20 kg | 20 ks |
| 30 kg | 27 ks |
| 40 kg | 34 ks |
| 50 kg + | 7 ks na 10 kg |
| Hmotnost | 12 kg |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana trávicího traktu , Akutní a chronická dysfunkce gastrointestinálního traktu |
| Bez cukru | Ano |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Účinky na zdraví | Ochrana trávicího systému |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ zvířete | Pes |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Velikost plemene | Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Další funkce | Pro seniory, Podpora trávení |
| Stáří zvířete | Dospělí, Senior |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Typ balení | Taška |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Obsah tuku | 7,8% |
| Hrubá vláknina | 2,6% |
| Bílkoviny | 22,9% |
| Vápník | 0,74% |
| Fosfor | 0,58% |
| Hrubý popel | 5,3% |
| Obsah hořčíku | 0,09% |
| Obsah draslíku | 0,89% |
| Sodík | 0,32% |
| Omega-3 mastné kyseliny | 0,7% |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E, Vitamín C, Beta-karoten, L-karnitin |
| Obsah železa | 75,7 mg/kg |
| Obsah jódu | 1,9 mg/kg |
| Obsah mědi | 7,5 mg/kg |
| Obsah zinku | 157 mg/kg |
| Obsah manganu | 7,8 mg/kg |
| Varování | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Specifické potřeby zvířete | Správné trávení , Potravinová alergie |
| Další funkce | Bez lepku, Gastrointestinální problémy, Alergie, Přecitlivělost na potraviny |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Sáček |
| Hmotnost | 200 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ ošetření | Hypoalergenní |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Bílkoviny | 18% |
| Obsah tuku | 13,8% |
| Hrubý popel | 5% |
| Hrubá vláknina | 4,5% |
| Varování | Keep out of the reach of children., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Store in a dry and cool place. |