INTER-ZOO Bunny 80 De Luxe - klec pro hlodavce - 78 x 48 x 50cm
Výrobce
| Kategorie | Pro myši a krysy, Pro křečka, Pro králíka, Pro hlodavce |
| Kategorie produktu | Klec |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Plast, Dřevo, Kov |
| Zařízení | Napáječ, Podlaha, Mísa |
| Výška | 480 mm |
| Šířka | 780 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Varování | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
| Stav výrobku | Nowy |
| EAN | 5907600701298 |