Josera LÉGER suché krmivo pro kočky 10 kg Dospělý jedinec Drůbež
Výrobce Josera
| Hmotnost | 10 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Příchuť krmiva | Drůbež |
| Kategorie | Pro kočky |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Stáří zvířete | Junior |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Typ balení | Taška |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Další funkce | Sterilizace, Nadváha, Bez lepku, Odčervení |
| Obsah tuku | 10% |
| Hrubá vláknina | 5,8% |
| Vápník | 1,3% |
| Fosfor | 1,05% |
| Hrubý popel | 6,8% |
| Množství | 1 |
| Řada | JOSERA Super Premium |
| Varování | Store in a dry and cool place., Provide fresh water for drinking., Keep out of the reach of children. |
| Hmotnost | 2 kg |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze, Sterilizované, Ne příliš aktivní, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost |
| Bez cukru | Ano |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Účinky na zdraví | Zdravá hmotnost |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Příchuť krmiva | Drůbež |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ zvířete | Kočka |
| Řada | JOSERA Super Premium |
| Kategorie | Pro kočky |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balení | Taška |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Další funkce | Bez lepku, Sterilizace, Odčervení |
| Obsah tuku | 10% |
| Hrubý popel | 6,8% |
| Hrubá vláknina | 5,8% |
| Bílkoviny | 35% |
| Varování | Store in a dry and cool place., Provide fresh water for drinking., Keep out of the reach of children. |