NATURAL TRAIL Premium Insects Small breed - suché krmivo pro psy - 10kg
Výrobce Natural Trail
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavní příchuť | Hmyz |
| Specifické potřeby zvířete | Silná imunita, Kůže a srst, Citlivý žaludek, Potravinová alergie, , Správné trávení , Ochrana svalové hmoty , Nesnášenlivost obilovin , Alergický |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Bez obilovin, Bez kuřecího masa, Monobílkoviny, Vlasy a kůže, Podpora trávení, Budování svalů, Podpora imunity |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 10 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Bílkoviny | 25% |
| Obsah tuku | 11,3% |
| Hrubý popel | 7,4% |
| Hrubá vláknina | 5,5% |
| Varování | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Stav výrobku | Nowy |
| EAN | 5906112480998 |