ANIFORTE Tick shield Medium breeds - doplňky stravy pro psy - 60 tablet
Výrobce AniForte
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Přípravky proti klíšťatům a hmyzu |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Psí plemeno | Všechna plemena středně velkých psů |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Specifické potřeby zvířete | |
| Další funkce | Bez lepku, Bez obilovin, Bez kuřecího masa |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Tableta |
| Typ balení | Plastová nádoba |
| Hmotnost | 100 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Bílkoviny | 46% |
| Obsah tuku | 3% |
| Hrubý popel | 7% |
| Hrubá vláknina | 0 % |
| Varování | Keep out of the reach of children., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Store in a dry and cool place. |
| Stav výrobku | Nowy |
| EAN | 4260606717696 |