BIOFEED Tasty Life Junior střední a velké hovězí - suché krmivo pro psy - 12kg
Výrobce BIOFEED
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Stáří zvířete | Junior |
| Psí plemeno | Všechna plemena středních a velkých psů |
| Velikost plemene | Velké plemeno 25 - 45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Specifické potřeby zvířete | Období růstu |
| Další funkce | Období růstu, Celkový zdravotní stav |
| Bez cukru | Ano |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Taška |
| Řada | BIOFEED Tasty Life |
| Hmotnost | 12 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Bílkoviny | 29% |
| Obsah tuku | 19% |
| Hrubý popel | 9,3% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Varování | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Stav výrobku | Nowy |
| EAN | 5906744519912 |