CANAGAN Country Game kachna, srnčí maso a králík – malé rasy – suché krmivo pro psy – 6kg
Výrobce Canagan
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavní příchuť | Kachna |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Kůže a srst, Citlivý žaludek, Cukrovka, , Vývoj kloubů, Alergický, Ochrana kloubů , Ochrana trávicího traktu , Správné trávení |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Alergie, Nemocné močové cesty, Podpora kloubů, Podpora trávení, Vlasy a kůže, Cukrovka, Bez obilovin, Bez lepku, Celkový zdravotní stav |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 6 kg |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Bílkoviny | 36% |
| Obsah tuku | 19% |
| Hrubý popel | 10% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsažená vlhkost | 8,5% |
| Varování | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Stav výrobku | Nowy |
| EAN | 5029040011604 |