CANAGAN skotský losos – malé rasy – suché krmivo pro psy – 2kg
Výrobce Canagan
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavní příchuť | Losos |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana kloubů , Kůže a srst, Citlivý žaludek, Kontrola funkce močových cest, , Vývoj kloubů, Ochrana trávicího traktu , Cukrovka, Ochrana močového systému , Nesnášenlivost obilovin , Potravinová alergie, Alergický |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Celkový zdravotní stav, Odčervení, Alergie, Nemocné močové cesty, Úleva od stresu, Podpora kloubů, Podpora trávení, Vlasy a kůže, Cukrovka, Bez obilovin, Bez lepku |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 2 kg |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Bílkoviny | 33% |
| Obsah tuku | 17% |
| Hrubý popel | 9% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsažená vlhkost | 8,5% |
| Varování | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Stav výrobku | Nowy |
| EAN | 5029040011451 |