CEVA Feliway Classic - uklidňující sprej - 60 ml
Výrobce Ceva
| Kategorie | Pro kočky |
| Kategorie produktu | Úleva od stresu |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Specifické potřeby zvířete | Stres, |
| Hmotnost | 60 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Objem | 60 ml |
| Varování | Avoid contact with eyes and mucous membranes., Uchovávejte mimo dosah dětí., Dispose of in accordance with local hazardous waste regulations. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý |
| Stav výrobku | Nowy |
| EAN | 3411112266227 |