DR LUCY Pro mlha s repelentem pro psy Cookie - 50 ml
Výrobce Dr Lucy
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Přípravky proti klíšťatům a hmyzu |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Všechny typy a délky vlasů |
| Efekt šamponu | Ochana, Osvěžující |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Typ balení | Láhev |
| Vůně | Cookie |
| Objem | 50 ml |
| Hmotnost | 50 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Varování | Nedovolte, aby se dostal do očí nebo na sliznice., Keep out of the reach of children. |
| Stav výrobku | Nowy |
| EAN | 5905857029318 |