EUKANUBA Premium Nutrition Adult Medium Breed Chicken - suché krmivo pro psy - 15kg
Výrobce Eukanuba
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Psí plemeno | Všechna plemena středně velkých psů |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana svalové hmoty , |
| Další funkce | Budování svalů, Celkový zdravotní stav |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Taška |
| Řada | EUKANUBA Premium |
| Hmotnost | 15 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Bílkoviny | 27% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubý popel | 6,5% |
| Hrubá vláknina | 2,4% |
| Varování | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Stav výrobku | Nowy |
| EAN | 8710255201948 |