FERPLAST Barn 120 - Klec
Výrobce FERPLAST
| Typ produktu | Mříž |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Kov, Plast |
| Typ zvířete | Králík, Morče |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Zařízení | Konev na zalévání, Mísa, Podlaha |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Králík, Morče |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie | Pro hlodavce, Pro králíka, Pro morče, Pro nočního ptáka, Pro myši a krysy |
| Výška | 770 mm |
| Šířka | 1190 mm |
| Hloubka | 580 mm |
| Hmotnost | 9,8 kg |
| Varování | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
| Stav výrobku | Nowy |
| EAN | 8010690172521 |