JOSERA Bavaro Force - suché krmivo pro psy - 18 kg
Váš pes se rychle unavuje, potřebuje hodně energie nebo je těžké vybrat pro něj krmivo podporující kondici? JOSERA Bavaro Force je kompletní suché krmivo vytvořené pro aktivní a pracující psy a štěňata od 2. měsíce věku. Díky ideálnímu poměru bílkovin a tuků podporuje sílu, výdrž a správný vývoj mladých psů, zajišťuje zdraví a energii vašeho mazlíčka každý den.
Základem krmiva jsou obiloviny a maso a produkty živočišného původu, které psovi dodávají nezbytnou energii pro každodenní aktivitu a podporují správný vývoj svalů. Surové bílkoviny 28% pomáhají udržet sílu a výdrž a tuk 16% je koncentrovaným zdrojem energie pro aktivní a pracující psy.
Krmivo obsahuje také minerály a vitamíny, jako jsou vápník, fosfor, železo, zinek, mangan, měď, jód a selen, které podporují imunitu, správný metabolismus a zdravé kosti. Vitamíny A, D3 a E pečují o kůži, srst a celkové zdraví psa, zajišťující každodenní vitalitu.
Dobře vyvážená receptura činí z JOSERA Bavaro Force ideální volbu pro dospělé psy i štěňata od 2. měsíce věku, poskytující jim kompletní a zdravou výživu.
Výběrem JOSERA Bavaro Force zajistíte svému mazlíčkovi kompletní výživu, vysokou energii a zdravý vývoj. Spolehněte se na ověřenou kvalitu a pečujte o vitalitu svého psa každý den – vyberte krmivo, které skutečně funguje!
| Váha psa | Nízká aktivita | Vysoká aktivita |
|---|---|---|
| 5 kg | 95 g | 125 g |
| 10 kg | 165 g | 215 g |
| 20 kg | 270 g | 365 g |
| 30 kg | 370 g | 495 g |
| 40 kg | 460 g | 610 g |
| 60 kg | 620 g | 830 g |
| 80 kg | 770 g | 1030 g |
| Hmotnost | 18 kg |
| Fáze života zvířete | Všechny |
| Specifické potřeby zvířete | Aktivní |
| Bez cukru | Ano |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Účinky na zdraví | Zvýšená hladina energie |
| Příchuť krmiva | Maso |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ zvířete | Pes |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Velikost plemene | Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Zvýšená aktivita |
| Stáří zvířete | Junior, Dospělí |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Typ balení | Taška |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Řada | JOSERA Bavaro |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Bílkoviny | 28% |
| Hrubý popel | 6,3% |
| Varování | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Stav výrobku | Nowy |
| EAN | 4032254743644 |