PURINA One Mini/Small Active Rich in chicken with rice - suché krmivo pro psy - 800g
Výrobce Purina Nestle
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Specifické potřeby zvířete | Správné trávení , Silná imunita, Kůže a srst, Aktivní |
| Další funkce | Vlasy a kůže, Podpora trávení, Podpora imunity, Celkový zdravotní stav |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ne |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Sáček |
| Řada | PURINA One |
| Hmotnost | 800 g |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Bílkoviny | 28% |
| Obsah tuku | 18% |
| Hrubý popel | 8% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Varování | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Stav výrobku | Nowy |
| EAN | 7613036528320 |