VETEXPERT Diarvet Small breed - doplňky stravy pro psy a kočky - 6 tablet
Výrobce VetExpert
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Akutní průjem |
| Další funkce | Bez lepku, Bez obilovin |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ne |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Tableta |
| Typ balení | Karton |
| Hmotnost | 100 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Bílkoviny | |
| Obsah tuku | |
| Hrubý popel | |
| Hrubá vláknina |
| Varování | Keep out of the reach of children., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Store in a dry and cool place. |
| Stav výrobku | Nowy |
| EAN | 5902414212244 |