ZOLUX Classic 80 grey/red - klec pro hlodavce
Výrobce Zolux
| Kategorie produktu | Klec |
| Barva | Šedá, Červená |
| Materiál | Kov, Plast |
| Zařízení | Napáječ |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie | Pro hlodavce, Pro králíka, Pro morče, Pro nočního ptáka |
| Výška | 430 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Hloubka | 330 mm |
| Hmotnost | 5 kg |
| Rozteč tyčí | 31 mm |
| Varování | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
| Stav výrobku | Nowy |
| EAN | 3336022054347 |